Letni Turniej Sportowy w Turnie - 30 maja 2009

2009-07-14 18:55

Po raz drugi zorganizowaliśmy w Turnie k/Białobrzegów turniej sprawnościowy połączony z piknikiem. Uczestniczyło w nim 8 drużyn ze świetlic: Caritas, Oratorium, Caritas Pallotyńska, CNiZ „Bajka”, Arka, Kapturek oraz dwie drużyny pedagogów ulicy. Łącznie w turnieju wzięło udział ok. 160 dzieci i młodzieży. Mimo deszczu uczestnicy zdołali rozegrać wszystkie konkurencje, a także zaprezentować się w mini playback show i wziąć udział w konkursie plastycznym.

Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostały dzieci z CNiZ „Bajka”, drugie miejsce zajęli wychowankowie ORATORIUM, trzecie miejsce CARITAS PALLOTYŃSKA – GRATULUJEMY! Nasza świetlica poza podium, ale łzy nie wylewamy, za rok będzie lepiej. Wszystkie dzieci dostały indywidualne słodkościowe upominki. Deszcz nie zmącił radości uczestników. Wszyscy powrócili w doskonałym humorze do domu.

Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za udostępnienie sprzętu sportowego oraz wszystkim wolontariuszom – studentom za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.